7 položek celkem

ROBOT by Bohematic Minor

ROBOT by Bohematic Minor se inspirovali u legendárního českého automobilu Aero Minor Sport a vzdávají poctu automobilovým závodníkům, kteří s ním v roce 1949 vyhráli proslulý 24hodinový závod ve francouzském městě Le Mans. Důraz na detail ocení nejen vášniví motoristé, ale také milovníci krásných hodinek, které na zápěstí rozhodně neudělají ostudu.

Česká značka ROBOT by Bohematic je vycházející hvězda v rámci hodinářských společností, která klade důraz na originalitu a špičkovou kvalitu. Jejich design má na svědomí známé studio Olgoj Chorchoj, které se chlubí více než 30letou tradicí, již chtějí přenést také do světa náramkových hodinek. To z nich dělá dobrou volbu pro všechny, kteří chtějí pravou českou kvalitu.

Jestli potřebujete pomoci s výběrem českých hodinek ROBOT by Bohematic, neváhejte se na nás obrátit ať už online, či osobně na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám budou věnovat ochotní a špičkově proškolení zaměstnanci.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.