Dětské hodinky

69 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Hodinky pro děti

Poutavý design, spolehlivost a řada funkcí, která dokáže z běžných hodinek udělat skvělého parťáka pro vaše děti. Modely dětských hodinek dnes kromě ukazatele času dokáží snadno zastoupit mobilní telefon, informovat rodiče o tom, kde se dítě nachází, ale také pomocí mobilní aplikace děti motivovat k pohybové aktivitě, za kterou získávají body a vstupují do světa oblíbených, nejen akčních, hrdinů.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Kolik za hodinky chcete utratit? Co mají umět? A jak vlastně mají vypadat? Jak staré je dítě? Co se mu líbí? Chcete klasické hodinky, nebo hledáte ty, které kromě času zvládnou počítat kroky, se kterými může vaše dítě volat nebo které mají GPS lokaci? Chcete informaci o tom, že dítě hodinky sundalo? Že při cestě na kroužek zvolilo jinou trasu? Chcete, ať stisknutím jediného tlačítka dokáže přivolat pomoc? Chcete, ať je dítě motivováno k pohybu? Nebo tohle nepotřebujete a sháníte prostě jen hodinky, které ukazují čas? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte rovnou nám.

Rozumíme času i vám

Vážně. Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte. Jsme tu my. Vše s vámi probereme a společně najdeme ty perfektnídětské hodinky. Přesně pro vás. Tak, aby vyhovovaly vašim prioritám. S výběrem tak zbytečně nespěchejte. Poraďte se s námi. Ať už si nejste jisti designem, nebo technickými parametry, pomůžeme vám. Po telefonu, e-mailu nebo přímo u nás na prodejně.  

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily hodinky ani vašim dětem. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Dětské hodinky tak dostanete v dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.