Casio Baby-G

Casio Baby-G

Dámský protějšek kultovních hodinek Casio G-Shock. Casio Baby-G zvládne nárazy, prach, nečistoty i vodu! Modely vynikají extrémní odolností a jsou ideální nejen pro outdoorové nadšence, ale i pro ty, kteří jednoduše milují extravaganci na zápěstí. Jsou nepřehlédnutelné, hravé, barevné a 100% spolehlivé! I přes masivnější vzhled jsou jednoduše neodolatelné. Stovky modelů, různé funkce, různé cenové relace. Vyberte se ten pravý model přímo pro vás!

Rozumíme času i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý model tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám a abyste si každou vteřinu užili na maximum. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Vždy se mezi námi najde odborník, připravený zodpovědět jakékoli dotazy ať už k technické či vizuální stránce hodinek. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Baby-G. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Casio Baby-G dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

6 položek celkem