Casio G-Shock MT-G

Casio G-Shock MT-G

Metal Twisted G-Shock, zkráceně MT-G. Mezi hodinkami Casio už nenajdete moc modelů, které by tuto mistrovskou řadu překonaly. Na svět přiházejí v továrně Yamagata a jejich ruční výroba je na míle vzdálená postupům při klasické linkové výrobě. Protože musí být perfektní. Musí být extrémně odolné. Hodinky G-Shock MT-G musí vydržet pády z výšky, údery kladivem, obstát ve 200 metrové hloubce, zvládat vibrace i velkou odstředivou sílu. To vše zabaleno v karbonu, oceli a opatřeno safírovým sklíčkem. Extra lehké s povrchovou úpravou, jaké se běžně dostává hodinkám v daleko vyšší cenové relaci. Solární napájení a konektivita s chytrým telefonem už vás asi nepřekvapí…

Rozumíme času i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý model tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám a abyste si každou vteřinu užili na maximum. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Vždy se mezi námi najde odborník, připravený zodpovědět jakékoli dotazy ať už k technické či vizuální stránce hodinek. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Casio G-shock MT-G. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Casio G-shock MT-G dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

11 položek celkem