Casio Protrek

Casio Protrek

Outdoor. Dobrodružství. A spolehlivý parťák k tomu. Modely řady Protrek japonské značky Casio jsou ideální (nejen) pro milovníky turistiky. Kompaktní rozměry, relativně vysoká odolnost, teploměr, barometr, výškoměr, kompas a skvělá čitelnost na ostré slunci i v temné noci. Modely Protrek connected s funkcí bluetooth navíc propojíte přes mobilní aplikaci PRO TREC. Jste v terénu více než doma? Pak oceníte modely se solárním dobíjením. Vybitá baterie vás nezaskočí ani uprostřed divočiny. Protrek jsou zajímavou sportovní alternativou k dnes již kultovním G-Shockům.

Rozumíme času i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý model tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám a abyste si každou vteřinu užili na maximum. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Vždy se mezi námi najde odborník, připravený zodpovědět jakékoli dotazy ať už k technické či vizuální stránce hodinek. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Casio Protrec. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Casio Protrec dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

10 položek celkem