Certina DS-2

Certina DS-2

Značka Certina byla založena roku 1888 bratry Kurthovými ve městě Grenchen a v překladu z latiny znamenají „jistota“. Právě na spolehlivosti postavila firma svůj úspěch, přičemž významný milník nastal v roce 1959, když byla představena inovativní technologie Double Security Concept, která zajišťuje vysokou odolnost a voděodolnost. Certině díky tomu nechybí ikonický punc Swiss Made a v současné době spadá pod Swatch Group.

V rámci kolekce DS-2 najdete nejen nadčasové elegantní modely, ale také povedené retro kousky se soudkovitým pouzdrem. Výjimkou nejsou ani zajímavé chronografy, které kromě funkcí zaujmou také odvážnějšími barevnými kombinacemi.

Potřebujete poradit či pomoci s volbou hodinek Certina DS-2? Neváhejte se na nás obrátit, ať už skrze náš online chat, nebo se stavte na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy vám pomůže náš ochotný a špičkově proškolený tým.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky Certina DS-2 dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

16 položek celkem