Dámské hodinky s tachymetrem

Tachymetr na dámských hodinkách

Luneta na hodinkách může mít celou řadu dodatečných funkcí, které by se do samotného ciferníku coby komplikace umisťovaly velmi obtížně. Jednou z nich je takzvaný tachymetr, který ocení především profesionální závodníci. Tachymetr totiž umožňuje změřit průměrnou rychlost na přesně stanoveném úseku, kterým těleso projede za méně než jednu minutu. Nejčastěji se jedná o jeden kilometr, avšak s pomocí jednoduché matematiky se může jednat i o jiné jednotky. Tachymetr ale nemusí měřit pouze průměrnou rychlost cyklistů či automobilů, ale změří vám de facto jakoukoli činnost. Tachymetr na hodinkách se nachází například na Certinách, Wengerech nebo Tissotech. Pokud si nevíte rady s výběrem těch správných hodinek s tachymetrem, neváhejte nás kontaktovat ať už online, nebo se rovnou zastavte u nás na prodejně v Olomouci. Vždy se vám budou věnovat plně proškolení profesionálové.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše dámské hodinky s tachymetrem. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

1 položek celkem