Dámské náušnice růžové zlato

Náušnice pro ženy růžové zlato

Náušnice růžové zlato decentně podtrhnou krásu každé ženy. Jsou nepostradatelným společenským i módním doplňkem ať už hledáte nenápadné náušnice ve stříbrné barvě na každodenní nošení, nebo výrazné kousky k jedinečné příležitosti. Náušnice jsou nejběžnějším dámským šperkem, který je také zároveň nejvíce na očích. Proto je důležitý správný výběr pomocí pravidla tří – tvar, barva a zapínání.

Znáte podtón své pleti?

Častým omylem je zaměňování podtónu s opálením. Například zrzky mají často teplý podtón, ačkoliv je jejich pleť alabastrově bílá. Barva vlasů, očí i jemných žilek v obličeji vám pomůžou určit, do jaké skupiny se řadíte. Teplý fototyp mívá často zrzavé až tmavě hnědé vlasy a obvykle mají zelené nebo hnědé oči. Naopak studený podtón mají blondýnky a tmavovlásky s modrými odstíny. Většina z nás však patří do tzv. neutrální palety. Díky tomu si můžeme vybírat náušnice zlaté i chladivé odlesky či jemné rose gold. Vždy nejvíce záleží na tom, v čem se dobře cítíte.

Tvar náušnic podtrhne rysy vašeho obličeje

Nejčastějším typem náušnic jsou pecky. Jsou univerzální a lichotí všem tvarům obličeje. Mohou být minimalistické i výrazné. S barevným kamenem nebo malou perličkou. Kruhové náušnice jsou dostupné v mnoha velikostech i provedeních. Velké kruhy podtrhnou především hranatý, diamantový a srdcový obličej. Opticky také zjemní ostré rysy. Drobné kroužky jsou podobně univerzální jako pecky, takže budou vždy vypadat přirozeně. Visacích náušnic existuje celá řada. S kameny či bez, dlouhé, kapkovité nebo spirály. Jedno mají ale společné – jsou výrazné a na první pohled zaujmou. Slušet budou především kulatému a srdcovému tvaru obličeje.

Není zapínání jako zapínání

Poslední faktor při výběru je čistě praktický. Důležité je zvážit, kam a jak často chcete náušnice nosit. Některá zapínání jsou bezpečnější, s jinými se zase mnohem lépe manipuluje.

Puzeta patří k nejoblíbenějším typům pevných zapínání. Puzetové zapínání běžně najdeme na peckách nebo jiných drobných náušnicích. Jednoduše se nasazuje i sundává. Díky malým rozměrům je decentní a nepůsobí rušivě. Zároveň ale díky tomu hrozí při neopatrné manipulaci riziko ztráty puzety. Šroubky se podobají puzetám, ale konec tyčinky má na sobě navíc drážky. Do těch se šroubuje matička (tzv. balonek). Šperk tak pevně drží v ušním lalůčku a jen tak nevypadne. Klasický patent najdete jak u delších visacích, tak kratších náušnic. Nejen, že se jednoduše nasazuje, ale navíc patří i k bezpečným typům zapínání. Náušnice je v ušním lalůčku zajištěna pomocí mechanické klipsy, která brání vypadnutí šperku. Francouzské zapínání je decentnější obdoba klasického patentu. Zapínání je totiž celé skryto ušním lalůčkem, a tak nenarušuje celkovou podobu šperku. Elegantně působí především u kratších náušnic. Kolíček se žlábkem drží šperk bezpečně v ušním lalůčku. Nicméně není vhodný na spaní – před ulehnutím doporučujeme náušnice sundat. Zapínání kloubem je nejčastěji k vidění u kruhových náušnic. Šperk je opatřen kloubem, při jehož ohybu je možné zacvaknout tyčinku do protější strany. Jde o poměrně bezpečný typ zapínání.

Volné zapínání neboli závěs se využívá především u visacích náušnic. Šperk musí zatížit ušní lalůček natolik, aby šperk nevypadl. Manipulace s nimi je jednoduchá a rychlá. Před spaním je ale potřeba náušnice sundat.

Samostatnou kategorií jsou tzv. oboustranné náušnice, které poprvé představil módní dům Dior. Decentní, ale rafinované. Typ, který nepřiznává zapínání, ale je ze všech stran elegantní. Ze všech stran krásný.

Darujte romantiku a něžnost

Pokud kupujete dámské náušnice v barvě růžového zlata jako dárek pro své nejbližší, rádi vám je vkusně a originálně zabalíme. Prezentace je totiž stejně důležitá jako samotný klenot. Nebojte se nám proto o zabalení říct. Fakturu vám zašleme pouze elektronicky a krabičku tak nebudete muset ani otevřít. Překvapení tak zůstane dokonalé. Pokud vám náušnice růžové zlato nesedí rádi vám je vyměníme za takové, který vám padnou dokonale. Zastavte se na naší olomoucké prodejně na Horním náměstí 1 (budova Salmova paláce) a my Vám pomůžeme s výběrem šperku i správné velikosti. Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup a rádi vám s výběrem pomůžeme.

136 položek celkem
Luxur Zlaté dámské náušnice Garland 6680368
Skladem na prodejně
LUX_6680368-4-0-1
Luxur Zlaté dámské náušnice Allexina 6680013-4-0-91 LUX_6680013-4-0-91
Nahoru
Další produkty