Dámské náušnice z růžového zlata

Náušnice z růžového zlata pro ženy

Zlato a šperky z něj stále kralují mezi všemi dary a pozornostmi. Dámské náušnice ze žlutého zlata jsou stálicemi, které najdete snad v každé šperkovnici. Provázejí malé holčičky často od jejich prvních náušniček až po elegantní dámy zralého věku. Jaké přesně chcete nosit náušnice z růžového zlata, to už záleží na vás. Minimalistické, ale také výstřední kousky, které rozhodně nikdo nepřehlédne. Drobné pecičky, zdobené kamínky nebo výrazné kruhy? Nadčasové i ty, které zrovna letí. Díky širokému výběru už dávno není problém najít ty pravé dámské ocelové náušnice pro vás. Podtrhněte svou krásu a dejte vyniknout půvabu.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Kolik za dámské náušnice z růžového zlata chcete utratit? A jak mají vypadat? K jaké příležitosti je chci nosit? A co mi bude vlastně slušet? Jaký mám tvar obličeje? Dám přednost drobným náušnicím nebo svůj půvab podtrhnu výraznějším kouskem? Chci náušnice visací, pecičky, kruhy, s klasickým zapínáním, na puzetku…? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám.

Rozumíme šperkům i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ty pravé dámské náušnice z růžového zlata tak, aby zcela vyhovovaly vašim prioritám. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Nabízíme také možnost výměny nenošeného šperku v prodloužené lhůtě 90 dnů. Dárky pro své blízké tedy můžete kupovat s dostatečným předstihem a nemusíte si dělat starosti, že se nebudou líbit. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby vám naše náušnice z růžového zlata dělaly radost co nejdéle. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem šperkům dostanete certifikát pravosti. Čas je sice relativní, ale kvalita ne.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení. Dámské náušnice z růžového zlata dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

116 položek celkem
Luxur Zlaté dámské náušnice Garland 6680368
Skladem na prodejně
LUX_6680368-4-0-1
Luxur Zlaté dámské náušnice Allexina 6680013-4-0-91 LUX_6680013-4-0-91
Luxur Zlaté dámské náušnice Angelio 6680006-4-0-91 LUX_6680006-4-0-91
luxur-zlate-damske-nausnice-ariana-6680384401 LUX_6680384-4-0-1
luxur-zlate-damske-nausnice-ariana-66803844059 LUX_6680384-4-0-59
Nahoru
Další produkty