34 položek celkem
Festina Automatic 20632/1
7 490 Kč
FES_20632/1
Nahoru
Další produkty

Festina Automatic

Hodinky s automatickým strojkem patří mezi vrcholy každé hodinářské firmy. Modely z řady Festina Automatic nepatří mezi výjimky a i ony svým zájemcům nabízí tu nejlepší jemnou mechanickou práci, kterou hodináři z Festiny dokáží vyrobit. Pakliže hledáte nejen elegantní hodinky, ale také mistrovské hodinářské umění, Festina Automatic jsou dobrá volba.

Festina je hodinářská firma ze Španělska s nepopiratelnými švýcarskými kořeny, jejíž jméno je odvozeno od latinského přísloví „Festina lente“, česky „Spěchej pomalu“. Za dobu své existence si Festina dokázala vybudovat skvělé jméno díky své přesnosti a spolehlivosti, přičemž do povědomí se dostala také například díky spolupráci s velkými sportovními akcemi, jako je Tour de France, či díky svému ambasadorovi, skotskému herci Gerardu Butlerovi.

Pakliže si lámete hlavu s výběrem hodinek Festina Automatic, neváhejte se na nás obrátit ať už online, či osobně na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám budou věnovat ochotní a špičkově proškolení profesionálové.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží