Festina Ceramic

Festina Ceramic

Nerezová ocel vládne prakticky ve všech modelových řadách od Festiny, avšak Ceramic je výjimkou. Jak již název napovídá, tělo hodinek je vyrobené z keramiky, což ale není jedinou předností těchto hodinek. Kromě toho se mohou pochlubit také špičkovým designem a kvalitním dílenským zpracováním, které ocení i ten nejnáročnější zájemce.

Festina je španělská hodinářská společnost s nepopiratelnými švýcarskými kořeny, jejíž jméno je odvozeno od latinského přísloví „Festina lente“, česky „Spěchej pomalu“. Za dobu své existence si Festina zvládla vybudovat špičkové renomé díky své přesnosti a spolehlivosti, přičemž do povědomí se dostala také například díky spolupráci s velkými sportovními akcemi, jako je Tour de France, či díky svému ambasadorovi, hollywoodskému herci Gerardu Butlerovi.

Jestli potřebujete pomoci s výběrem hodinek Festina Ceramic, neváhejte se na nás obrátit ať už online, či osobně na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy vám poradí ochotný a špičkově proškolený personál.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.