Festina The Originals

Festina The Originals

Design, který ke značce Festina neodmyslitelně patří. To je modelová řada The Originals, která se pyšní povedeným sportovním vzhledem, a především zajímavými barevnými kombinacemi, díky kterým vystoupíte z řady. Jestli je vám aktivní životní styl vlastní a nebojíte se projevit svůj názor, hodinky Festina The Originals vás nenechají ve štychu.

Festina je španělská hodinářská společnost s nepopiratelnými švýcarskými kořeny, jejíž jméno je odvozeno od latinského přísloví „Festina lente“, česky „Spěchej pomalu“. Za dobu své existence si Festina zvládla vybudovat skvělé renomé díky své přesnosti a spolehlivosti, přičemž do povědomí se dostala také například díky spolupráci s velkými sportovními akcemi, jako je Tour de France, či díky svému ambasadorovi, herci Gerardu Butlerovi.

Pokud potřebujete pomoci s výběrem hodinek Festina The Originals, neváhejte se na nás obrátit ať už online, či osobně na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám bude věnovat náš ochotný a špičkově proškolený tým.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme. 

20 položek celkem