Frederique Constant Vitality

Frederique Constant Vitality

Frederique Constant Vitality spojují to nejlepší z tradičního hodinářského světa s moderními technologiemi. Vitality v případě firmy Frederique Constant znamená vlastní řadu chytrých hodinek, které na všechny strany nekřičí, že se jedná o nejnovější technologický výstřelek, ale zároveň neochuzují své nositele například o sledování srdečního tepu nebo příchozí zprávu od drahé polovičky.

Hodinky z řady Vitality spadají do takzvaného segmentu hybridních hodinek. To znamená, že modely jsou nerozeznatelné od klasických hodinek, avšak ukrývají miniaturní LED displej, který zobrazuje ty nejpodstatnější informace. Frederique Constant Vitality jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí chytré funkce, ale nehodlají se v jejich prospěch vzdát elegantního vzhledu. Kdybyste si náhodou s výběrem nevěděli rady, neváhejte nám napsat a zeptat se nebo rovnou navštívit naši prodejnu, kde vám rádi poradí naši proškolení zaměstnanci.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Frederique Constant Vitality. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Všechny švýcarské hodinky mají navíc prodlouženou záruku z dvouleté na pět let. Nic míň si totiž tahle mistrovská díla ani nezaslouží.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Hodinky Frederique Constant Vitality dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

1 položek celkem