Garmin Forerunner 965

Garmin Forerunner 965

Maraton je za dveřmi a vy ještě nemáte natrénováno? Ideální příležitost povolat do akce chytré hodinky Garmin Forerunner 965. Kombinace špičkových sportovních funkcí s velmi elegantním vzhledem je ideální pro každého, kdo to se sportováním myslí vážně, ale na své si přijdou i příležitostní běžci, kteří provozují fyzické aktivity jen tak pro radost. Pakliže ke sportu přistupujete s odhodláním a nadšením, Garmin Forerunner 965 vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Garmin patří mezi přední světové výrobce chytrých hodinek. Tato americká společnost má na svém kontě celou řadu povedených modelů a ve svém oboru je neoddiskutovatelnou špičkou. Velkou oblibu si firma získala nejen u vrcholových sportovců, ale také u nadšených amatérů, pro které je sport nedílnou součástí života. Pokud potřebujete poradit s výběrem kinetických hodinek, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme ať už online, nebo osobně na naší olomoucké prodejně. Vždy se vám budou věnovat naši dobře proškolení a profesionální kolegové.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky Garmin tak dostanete v dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.

16 položek celkem