Garmin Quatix 7

Garmin Quatix 7

Garmin Quatix 7 jsou jachtařská volba číslo jedna. Pro všechny protřelé mořské vlky a kapitány malých či velkých lodí je model Quatix 7 jako stvořený – kromě pro Garmin standardních vlastností, jako je dlouhá výdrž na baterii, dobrá spolupráce s Androidem a iOS, prvotřídní odolnost či skvěle čitelný displej, může model Quatix 7 nabídnou také funkce jako muž přes palubu, alarm utržení kotvy či regatové stopky.

Garmin je špičkový americký výrobce chytrých hodinek se sportovním zaměřením. Jejich hodinky se chlubí vysokou výdrží na baterii, prvotřídním zpracováním, přesností naměřených dat. Ve svých modelových řadách myslí jak na příležitostné sportovce, tak na profesionální atlety.

Jestli váháte nad výběrem správných hodinek Garmin Quatix 7, neváhejte se na nás obrátit ať už online, či fyzicky přímo na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám bude věnovat ochotný a špičkově proškolený personál.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.