Hodinky Casio Edifice

Hodinky Casio Edifice

Každodenní nošení. Propracované detaily, ocelové pouzdro a spousta užitečných funkcí.  Pokud hledáte optimální poměr ceny a výkonu, modelová řada Edifice japonských hodinek Casio je rozhodně skvělá volba. A navíc se hodí téměř pro každou příležitost. inspirace světem formule 1 (rozhodně se podívejte na limitovanou řadu Edifice AlphaTauri) si říká o neuvěřitelně přesný chronograf. U hodinek Casio Edifice je to skutečně tak. Mimoto najdete také modely se solárním dobíjením i bluetooth konektivitou. Díky mobilní aplikaci vše nastavíte přímo ve vašem telefonu. Milovníci klasiky to ale zvládnou i bez toho, přímo na hodinkách. Unikátní design a množství barevných kombinací vás nenechají v klidu. Přesvědčte se sami!

Rozumíme času i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý model tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám a abyste si každou vteřinu užili na maximum. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Vždy se mezi námi najde odborník, připravený zodpovědět jakékoli dotazy ať už k technické či vizuální stránce hodinek. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Casio Edifice. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Casio Edifice dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

83 položek celkem
Nahoru
Další produkty