Hodinky Casio G-Shock

Vymyslel je v r. 1981 inženýr společnosti Casio po srážce s chodcem – hodinky od otce mu sjely ze zápěstí a skončily na kusy. Výsledek úsilí stvořit něco, co vydrží mnohem víc ukázal jeden hokejista v televizní reklamě o pár let později. Revoluční hodinky G-Shock použil jako puk: ani rána o mantinel s nimi nehla.

Oblékat dnes jeden kousek z legendární řady znamená nosit ikonickou věc. Japonská produkce ručí za špičkovou kvalitu vetknutou ve zdánlivě prostém atributu. Je jím mimořádná odolnost vůči mechanickému namáhání, nárazům a vibracím. Najdete je v Guinnessově knize rekordů a na rukách sportovců, vojáků a outdoorových nadšenců.

Zapněte řemínek třeba jednoho z celosvětově nejprodávanějších modelů Casio G-Shock Original GA-110 a dostanete robustní ciferník s analogovým i digitálním zobrazením, milisekundové stopky a rychloměr. To vše pod minerálním sklem s LED osvětlením v pouzdře odolném jako duše každého, kdo se nebojí žít.

Hodinky Casio G-Shock

Nárazy, prach, nečistoty ani voda. Nic z toho neohrozí dnes již kultovní hodinky Casio G-Shock! Modely vynikající extrémní odolností jsou ideální nejen pro outdoorové nadšence, ale i pro ty, kteří jednoduše milují extravaganci na zápěstí. Plast, ocel i karbon. Technologie a nezaměnitelný vzhled. Stovky modelů, různé funkce, různá cenová relace. Vyberte se ten pravý model přímo pro vás! 

Pokud si Gshocky chcete raději osobně "osahat", rádi Vás přivítáme na naší prodejně. Nabízíme dokonce možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu. Vše můžete konzultovat také telefonicky nebo emailem

G-shock se nezastaví

Na G-shocky se můžete spolehnout, stejně tak i na nás. Nabízíme kompletní záruční i pozáruční servis. A protože dbáme na původ, ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce.

206 položek celkem
Nahoru
Další produkty