Hodinky Casio Vintage

Hodinky Casio Vintage

Hodinky z kolekce Casio Vintage jsou pro opravdové milovníky retra. Hranaté tvary, všechny možné barevné kombinace od opravdu extravagantních po ty decentnější. Nesmí chybět základní retro výbava - budík, stopky a kalendář. S hodinkami Casio vintage se vrátíte zpátky do divokých osmdesátek! Chtěli jste vy sami někdy nosit hodinky s kalkulačkou? Nebo vás tato móda zcela minula? Dnes budí emoce stejně jako tenkrát. Jedněmi zbožňované, druhými zatracované.  Můžete si být jisti, že s těmito modely budete opravdu vyčnívat z davu. Nosil je Mr. Bean, hlavní hrdina seriálu Perníkový táta, Barack Obama i Dustin ze Stranger Things. Chcete je hrdě nosit na zápěstí i vy?

Rozumíme času i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý model tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám a abyste si každou vteřinu užili na maximum. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Vždy se mezi námi najde odborník, připravený zodpovědět jakékoli dotazy ať už k technické či vizuální stránce hodinek. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Casio Vintage. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Hodinky Casio Vintage dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

77 položek celkem
Nahoru
Další produkty