Hodinky Certina DS Action

Hodinky Certina DS Action

Značka Certina byla založena roku 1888 bratry Kurthovými ve švýcarském městě Grenchen a v překladu z latiny znamenají „jistota“. Právě na spolehlivosti postavila firma svůj úspěch, přičemž významný milník nastal v roce 1959, když byla představena inovativní technologie s názvem Double Security Concept, která zajišťuje vysokou odolnost a voděodolnost. Certině díky tomu nechybí legendární punc Swiss Made a aktuálně spadá pod Swatch Group.

Kolekce DS Action míří na vyznavače aktivního životního stylu a také fanoušky designu známého jako diver, či česky potápky. Právě vzhled a vysoká voděodolnost patří mezi hlavní chloubu této řady, stejně jako více či méně tradiční barevné kombinace.

Potřebujete poradit či pomoci s volbou hodinek Certina DS Action? Neváhejte se na nás obrátit, ať už skrze náš online chat, nebo se rovnou zastavte u na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám budou věnovat ochotní a špičkově proškolení profesionálové.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky Certina DS Action dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

77 položek celkem
Nahoru
Další produkty