Hodinky Frederique Constant Classic

Hodinky Frederique Constant Classic

Hodinky z řady Frederique Constant Classic splňují nejen nároky moderních mužů, kteří touží po jednoduchých, avšak elegantních hodinkách, ale také zástupkyní něžného pohlaví, jež chtějí mít na svém zápěstí nadčasové hodinky, které se hodí ke všemu a nikdy nevyjdou z módy.

V modelové řadě Classic najdeme například klasické quartzové chronografy pro všechny, kteří touží mít vždy po ruce přesný čas, elegantní modely zobrazující aktuální fázi měsíce nebo dámské modely inspirované zdobným stylem art deco. Pokud váháte nad výběrem, neváhejte se nás zeptat nebo rovnou navštívit naši prodejnu, kde vám rád poradí náš proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Frederique Constant Classic. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Všechny švýcarské hodinky mají navíc prodlouženou záruku z dvouleté na pět let. Nic míň si totiž tahle mistrovská díla ani nezaslouží.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Hodinky Frederique Constant Classic dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

21 položek celkem
Frederique Constant Classic 303MCK5B6 DST_FC-303MCK5B6
Frederique Constant Classics Carree 200MC16B DST_FC-200MC16B
Frederique Constant Classics Carree 303S4C6 DST_FC-303S4C6
Frederique Constant Classics Delight 306NHD3ER6B DST_FC-306NHD3ER6B