Hodinky Festina Chrono Sport

Hodinky Festina Chrono Sport

Chronografy a sportovní aktivity k sobě zkrátka pasují. Modely z řady Festina Chrono Sport zastupují různé variace na ideální chronograf, který využijete nejen při sportu, ale také ve svém volném čase. Kvalita a prvotřídní zpracování se totiž hodí téměř ke každé příležitosti.

Festina je hodinářská společnost se sídlem ve Španělsku, avšak s nepopiratelnými švýcarskými kořeny, jejíž jméno je odvozeno od latinského přísloví „Festina lente“, česky „Spěchej pomalu“. Za dobu své existence si Festina zvládla vybudovat skvělou pověst díky své přesnosti a spolehlivosti, přičemž do povědomí se dostala také například díky spolupráci s velkými sportovními událostmi, jako je Tour de France, či díky svému ambasadorovi, herci Gerardu Butlerovi.

Pokud si nevíte rady s výběrem hodinek Festina Chrono Sport, neváhejte se na nás obrátit ať už online, či osobně na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy vám poradí náš ochotný a špičkově proškolený personál.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme. 

9 položek celkem