Hodinky Festina Chronograph

Hodinky Festina Chronograph

Chronografy patří mezi dobrý základ prakticky každé hodinářské firmy. Řada Chronograph od Festiny nepatří mezi výjimky a díky promyšlenému designu, celé řadě různých kombinací a spolehlivým strojkům s mnoha různými komplikacemi splní nároky moderního člověka.

Festina je španělská hodinářská společnost s nezpochybnitelnými švýcarskými kořeny, jejíž jméno je odvozeno od latinského přísloví „Festina lente“, v češtině „Spěchej pomalu“. Za dobu své existence si Festina zvládla vybudovat skvělé renomé díky své spolehlivosti a přesnosti, přičemž do povědomí se dostala také například díky spolupráci s velkými sportovními akcemi, jako je Tour de France, či díky svému ambasadorovi, britskému herci Gerardu Butlerovi.

Pokud váháte nad výběrem hodinek Festina Chronograph, neváhejte se nás na cokoliv zeptat ať už online, či osobně na naší olomoucké prodejně. Vždy se vám bude věnovat náš ochotný a špičkově proškolený tým.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme. 

467 položek celkem
Nahoru
Další produkty