Hodinky Festina Classic

Hodinky Festina Classic

Občas je dobré zanechat módní výstřelky doma a vsadit na klasiku, která neudělá ostudu a nebude na sebe poutat zbytečnou pozornost. Pro milovníky nadčasového designu a špičkové kvality si Festina přichystala modelovou řadu Classic. V ní se koncentrují především ty hodinky, jež symbolizují důstojnost a kvalitu hodinářského průmyslu.

Festina je hodinářská společnost ze Španělska s nepopiratelnými švýcarskými kořeny, jejíž jméno je odvozeno od latinského přísloví „Festina lente“, česky „Spěchej pomalu“. Za dobu své existence si Festina zvládla vybudovat skvělé jméno díky své přesnosti a spolehlivosti, přičemž do povědomí se dostala také například díky spolupráci s velkými sportovními akcemi, jako třeba Tour de France, či díky svému ambasadorovi, herci Gerardu Butlerovi.

Pokud vybíráte ty pravé hodinky Festina Classic, neváhejte se na nás obrátit ať už online, či osobně na naší olomoucké prodejně. Vždy se vám bude věnovat ochotný a špičkově proškolený personál.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme. 

83 položek celkem
Nahoru
Další produkty