Hodinky Festina Mademoiselle

Hodinky Festina Mademoiselle

Festina Mademoiselle je modelová řada, která myslí především na zástupkyně něžného pohlaví. Na jemnější dámské zápěstí se totiž ne vždy hodí velké a mohutné modely, nicméně elegance a finesa je pro každou dámu to pravé ořechové. V modelové řadě Mademoiselle si každá dáma jistě najde svůj vysněný model, který bude pasovat k jejímu oblíbenému outfitu.

Festina je španělská hodinářská firma se silnými švýcarskými kořeny, jejíž jméno je odvozeno od latinského přísloví „Festina lente“, v překladu do češtiny jako „Spěchej pomalu“. Za dobu své existence si Festina zvládla vybudovat skvělé renomé díky své přesnosti a spolehlivosti, přičemž do povědomí se dostala také například díky spolupráci s mezinárodními sportovními akcemi, jako je Tour de France, či díky svému ambasadorovi, herci Gerardu Butlerovi.

Jestli potřebujete pomoci s výběrem těch pravých hodinek Festina Mademoiselle , neváhejte se na nás obrátit ať už online skrze náš chat, či osobně na prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám bude věnovat náš ochotný a špičkově proškolený personál.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme. 

 

58 položek celkem
Nahoru
Další produkty