Hodinky Festina Sport

Hodinky Festina Sport

Sport a Festina – to je kombinace, která je v hodinářském světě samozřejmostí. Modely z řady Sport splňují ta nejpřísnější kritéria značky, jak po stránce hodinářské kvality, tak po stránce designu. Ať už patříte mezi aktivní sportovce, či si jen libujete v kvalitních hodinkách s celou řadou komplikací, Festina Sport je ta správná volba.

Festina je hodinářská společnost se sídlem ve Španělsku, ovšem s nepopiratelnými švýcarskými kořeny, jejíž jméno je odvozeno od latinského přísloví „Festina lente“, v češtině „Spěchej pomalu“. Za dobu své existence si Festina zvládla vybudovat skvělou pověst díky své přesnosti a spolehlivosti, přičemž do povědomí se dostala také například díky spolupráci s velkými sportovními akcemi, jako je Tour de France, či díky svému ambasadorovi, hollywoodskému herci Gerardu Butlerovi.

Pakliže si nevíte rady s výběrem hodinek Festina Sport, neváhejte se na nás obrátit ať už online, či osobně na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám bude věnovat ochotný a špičkově proškolený personál. 

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme. 

 

1 položek celkem