Hodinky Frederique Constant Highlife

Hodinky Frederique Constant Highlife

Řada Highlife značky Frederique Constant cílí především na náročnější zákazníky, kteří sice nechtějí příliš vybočovat z davu, avšak rádi by novými hodinkami vyjádřili svou osobnost a měli na svém zápěstí kus historie švýcarského hodinářství.

Hodinky Frederique Constant Highlife sází primárně na kovové provedení a elegantní ciferník, který ve spojení s automatickými strojky vlastní výroby vytváří doslova mistrovský kus hodinářské práce. Těm nerozhodným rádi pomůžeme poradíme a pomůžeme s výběrem, ať už na dálku nebo přímo na prodejně, kde vám rád poradí náš proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Frederique Constant Highlife. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Všechny švýcarské hodinky mají navíc prodlouženou záruku z dvouleté na pět let. Nic míň si totiž tahle mistrovská díla ani nezaslouží.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Hodinky Frederique Constant Highlife dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

11 položek celkem