Hodinky Frederique Constant Ladies Automatic

Hodinky Frederique Constant Ladies Automatic

Dámské hodinky nemusí být nutně jen malé a křehké. Pokud si potrpíte na kvalitní hodinářskou práci a nemusíte mít na zápěstí za každou cenu jen typické dámské hodinky, poté je řada hodinek Ladies Automatic od Frederique Constant přesně pro vás – jsou totiž vyrobeny ženami, pro ženy.

Hodinky Frederique Constant Ladies Automatic umí mluvit za vás. S těmito modely totiž jen obtížně skryjete, že hodinky jsou vaše vášeň a že vám není jedno, co nosíte na zápěstí. Kvalitní automatické strojky ze švýcarské dílny Frederique Constant nejen podtrhnou vaši osobnost, ale mohou se stát vhodnou záminkou pro konverzaci. Pokud se nemůžete rozhodnout, neváhejte se nás na cokoliv zeptat nebo rovnou navštívit naši prodejnu, kde vám rádi poradí naši profesionálové.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Frederique Constant Ladies Automatic. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Všechny švýcarské hodinky mají navíc prodlouženou záruku z dvouleté na pět let. Nic míň si totiž tahle mistrovská díla ani nezaslouží.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Hodinky Frederique Constant Ladies Automatic dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

3 položek celkem