Hodinky Garmin Fenix 7

Hodinky Garmin Fenix 7

Nejnovějším produktem značky Garmin jsou kultovní chytré GPS hodinky Fenix 7 série multisport. Opět vyrobené ve třech velikostech, jak je u Fenixu známé. Těšit se můžeme na hodinky Garmin Fenix 7S ve velikosti 42 mm, Garmin Fenix 7 47 mm a Garmin Fenix 7X s průměrem pouzdra 51 mm.

Týden má přesně sedm dní. Chytré hodinky Fénix 7 série multisport jsou sestrojeny pro každý z nich. Vydejte se vstříc jakékoliv atletické nebo outdoorové výzvě se špičkovými tréninkovými funkcemi, sportovními aplikacemi, wellness a zdravotním monitoringem 24/7 a mnoha dalšími. Zažijte plnou kontrolu díky pěti spolehlivým tlačítkům a jednoduchost ovládání s novým dotykovým rozhraním. Získejte nové postřehy o vývoji své vytrvalosti v průběhu času a efektivně zlepšujte svou kondici.

Chytré hodinky Garmin Fenix 7 mají velké množství technických specifikací. Z nejnovějších modelů si vybere opravdu každý.

Regenerační asistent

Regenerace po sportovním výkonu je stejně důležitá jako cvičení samotné. Hodinky Garmin ze série Fenix 7 vám pomohou ideálně optimalizovat regeneraci díky měření srdečního tepu, denní aktivitě, stresu, spánku a mnoha dalších. Po každém cvičení vidíte jak dlouho je třeba regenerovat.

Vybavení chytrých hodinek také zahrnuje důležitá upozornění i bezhotovostní platby. Plaťte snadno a bezkontaktně díky Garmin Pay. Svou peněženku tak budete mít vždy po ruce. Díky integrovanému úložišti hudby si můžete v hodinkách uschovat až 2000 skladeb.

Solární dobíjení baterie

Nová verze se solárním nabíjením prodlouží životnost vašich chytrých hodinek Garmin Fenix 7. Zajistí vám tak nepřetržitý provoz hodinek díky dobíjení baterie pomocí slunečního záření. Prstenec solárního panelu je téměř třikrát větší než tomu bylo u řady Fenix 6, což znamená, že je také mnohem účinnější.

Vydejte se správným směrem

Posouvejte své limity a sportujte naplno díky novým chytrým hodinkám Fenix 7. Precizní outdoorové navigační senzory povedou vaše kroky správným směrem.

V chytrých hodinkách Fenix 7 jsou barevné mapy CourseView, které zobrazují více než 42.000 golfových hřišť z celého světa. Naleznete zde také funkci PlaysLike, která pomůže s určováním vzdáleností. Zadejte požadovanou vzdálenost a získáte návrhy tras, které vás dovedou zpět do počátečního bodu. Výpočet trasy podle oblíbenosti Trendline™ zohledňuje při výpočtu jejich oblíbenost a nabídne ty nejpopulárnější trasy v okolí. Správnou cestu vám pomůže najít podrobná navigace, která vás včas upozorní, až bude potřeba odbočit.

Chytré hodinky Garmin Fenix 7 také nabízejí možnost nahrání TOPOACTIVE map celého světa. Verze Sapphire Solar Edition je dodávána s předinstalovaným místním regionem Topo. Můžete si tak zobrazit obrysy terénu, nadmořské výšky, vrcholy, parky, pobřeží, řeky, jezera a další geografické prvky. Předinstalované mapy SkiView nabízejí názvy sjezdovek a hodnocení obtížnosti pro více než 2 000 lyžařských středisek po celém světě.

S edicí Sapphire Solar Edition obdržíte špičkovou přesnost pomocí technologie, kterou dříve měla k dispozici pouze armáda. Získejte přístup k více frekvencím vysílaným navigačními satelity pro lepší přesnost polohy v oblasti, kde se signály odrážejí, nebo jsou slabé.

52 položek celkem
Garmin řemínek QuickFit 22 Carrera White
Skladem na prodejně
1 290 Kč
GAR_010-13123-00
Nahoru
Další produkty