Hodinky Hamilton American Classic

Hodinky Hamilton American Classic

Společnost Hamilton patří mezi špičku hodinářského průmyslu ve Spojených státech. Firma byla založena roku 1892 a už o rok později vyrobila své první náramkové hodinky. Její historie se nicméně datuje až k roku 1886 ke společnosti Lancaster Watch Company. Během své existence si Hamilton zvládl získat solidní reputaci poctivého výrobce kvalitních náramkových hodinek. V současnosti společnost Hamilton sídlí ve švýcarském Bienne a je součástí Swatch Group.

Do kolekce American Classic spadá celá řada nadčasových modelů, ať už se jedná o hodinky s jednoduchým ciferníkem, propracované chronografy či digitální hodinky. Ať už hledáte elegantní nadčasové kousky či digitální hodinky, který nosil i samotný James Bond, s kolekcí American Classic nešlápnete vedle.

Potřebujete poradit či pomoci s výběrem hodinek Hamilton American Classic? Neváhejte s námi probrat svou představu, ať už skrze náš chat, nebo se rovnou zastavte u nás na prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám budou věnovat naši ochotní a špičkově proškolení profesionálové.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky Hamilton American Classic dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

66 položek celkem
Hamilton Intra-Matic Auto Chrono H38416160 HAM_H38416160
Nahoru
Další produkty