Hodinky Hamilton Jazzmaster

Hodinky Hamilton Jazzmaster

Společnost Hamilton patří mezi špičku hodinářského průmyslu. Firma byla založena roku 1892 a už o rok později vyrobila své první hodinky. Její historie se nicméně datuje až k roku 1886 ke společnosti Lancaster Watch Company. Za dobu své existence si Hamilton zvládl získat solidní renomé poctivého výrobce kvalitních náramkových hodinek. V současnosti společnost Hamilton sídlí ve švýcarském Bienne a je součástí Swatch Group.

Kolekce s názvem Jazzmaster osloví především ty zájemce, kteří mají rádi na zápěstí trochu extravagance, například s částečně odhaleným hodinovým strojkem. Netradiční a zajímavé modely s „otevřeným srdcem“, to je jádro kolekce Jazzmaster.

Potřebujete poradit či pomoci s volbou hodinek Hamilton Jazzmaster? Neváhejte se na nás obrátit, ať už online, skrze náš chat, nebo se osobně zastavte na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám bude věnovat ochotný a špičkově proškolený personál.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky Hamilton Jazzmaster dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

100 položek celkem
Nahoru
Další produkty