Hodinky hardlexové sklo

Hodinky hardlexové sklo

Každý ciferník hodinek je kryt sklíčkem, které chrání ručičky a komplikace před nechtěným poškozením, přičemž každý typ ochrany má své výhody i nevýhody. Kombinace minerálního skla a safírového se nazývá hardlex a najdeme jej především u výrobce Seiko, které jej vynalezlo. Hardlexové sklo v praxi znamená, že na minerální sklo je nanesena safírová vrstva, čímž dochází ke kombinaci pozitivních vlastností obou typů skel. Svou tvrdostí se nachází mezi minerálními a safírovými skly.

Potřebujete poradit či pomoci s výběrem hodinek s hardlexovým sklem? Neváhejte se nás zeptat, ať už skrze náš online chat, nebo naživo u nás na prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám bude věnovat ochotný a špičkově proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky s hardlexovým sklem. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky s hardlexovým sklem dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme. 

108 položek celkem
Seiko Presage SRPK15J1 Cocktail Time
Skladem na prodejně
11 490 Kč
DST_SRPK15J1
Nahoru
Další produkty