Hodinky Longines Record

Hodinky Longines Record

Pokud hledáte to nejlepší, co může Longines nabídnout, dříve či později se ocitnete právě u modelů Record. Ty patří mezi výstavní kusy švýcarské firmy a bezpochyby budou patřit mezi ty nejlepší hodinky, které budou zdobit vaše zápěstí. Na výběr je totiž celá plejáda různých variant, které uspokojí jak sportovně založené jedince, tak zákazníky, kteří hledají nadčasovou eleganci. Hodinky Longines Record jsou zkrátka špičkou ve svém oboru.

Švýcarská hodinářská společnost Longines se může pochlubit historií sahající až do roku 1867. Za ty roky se hodináři z města Saint-Imier naučili vyrábět kvalitní hodinky, které patří mezi prvotřídní kusy švýcarského hodinářského řemesla. Pokud si s výběrem těch správných hodinek Longines nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit online nebo se rovnou zastavit v naší prodejně v Olomouci, kde se vám bude věnovat řádně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Longines Record. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Longines Record dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

45 položek celkem
Nahoru
Další produkty