Hodinky Longines Spirit Zulu Time

Hodinky Longines Spirit Zulu Time

Piloti, cestovatelé a dobrodruzi – ty měla firma Longines na mysli ve chvíli, kdy navrhovala modely z řady Spirit Zulu Time. Vlastní hodinový strojek s až 72hodinovou rezervou, luneta typu GMT pro lepší přehled o času kdekoli na světě či vyšší odolnost: to jsou ve zkratce přednosti skvělých hodinek Longines Spirit Zulu Time, které vás budou doprovázet na vašich dobrodružstvích životem.

Švýcarská hodinářská firma Longines se pyšní historií sahající až do roku 1867. Za ty roky se hodináři z městečka Saint-Imier naučili vyrábět nádherné hodinky, které patří mezi mistrovské kusy švýcarského hodinářského řemesla.

Pokud potřebujete pomoci s výběrem hodinek Longines, neváhejte se na nás obrátit ať už online, či osobně na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám bude věnovat náš ochotný a špičkově proškolený tým.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.

 

17 položek celkem