Hodinky minerální sklo

Hodinky minerální sklo

Každý ciferník hodinek je kryt sklíčkem, které chrání ručičky a komplikace před poškozením, přičemž každý typ má své výhody a nevýhody. Mezi nejčastější materiály, ze kterých je krycí sklíčko hodinek vyrobeno, patří minerální sklo. To zpravidla obsahuje vyšší podíl křemíku a na Mohsově stupnici tvrdosti dosahuje 6. až 7. stupně z deseti. Rozbít minerální sklo není úplně jednoduché, nicméně jeho poškrábání je relativně snadné. Nejčastějšími výrobci hodinek s minerálním sklem jsou Casio, Festina či módní značky jako Calvin Klein.

Potřebujete poradit či pomoci s výběrem hodinek s minerálním sklem? Neváhejte se na nás obrátit, ať už skrze náš online chat, nebo se rovnou zastavte na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám budou věnovat ochotní a špičkově proškolení profesionálové.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky s minerálním sklem. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky s minerálním sklem dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme. 

1149 položek celkem
Garmin Instinct Crossover Black 010-02730-03 GAR_010-02730-03
Garmin Instinct Crossover Blue Granite 010-02730-04 GAR_010-02730-04
Nahoru
Další produkty