7 položek celkem

Hodinky ROBOT by Bohematic Aerodynamic

ROBOT by Bohematic Aerodynamic potěší především všechny automobilové nadšence a patrioty. Značka ROBOT se totiž při designování svých hodinek inspirovala u kopřivnické automobilky Tatra, která svým modelem T77 proslavila Česko daleko za hranicemi naší vlasti. Aerodynamické křivky legendárního vozidla, se kterým procestovali svět i Zikmund s Hanzelkou, jsou zhmotněny právě v hodinkách Aerodynamic od firmy ROBOT by Bohematic.

Česká značka ROBOT by Bohematic je mladá hodinářská společnost, která klade důraz na originalitu a kvalitu. Za jejich designem stojí známé studio Olgoj Chorchoj, které se pyšní více než 30letou tradicí, již chtějí přenést také do světa náramkových hodinek. To z nich dělá ideální volbu pro ty, kteří chtějí prvotřídní českou kvalitu.

Pokud potřebujete pomoci s výběrem českých hodinek ROBOT by Bohematic, neváhejte se na nás obrátit ať už online, či osobně na naší olomoucké prodejně. Vždy vám poradí ochotný a špičkově proškolený personál.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.