Hodinky Šroubovací korunka

Hodinky Šroubovací korunka

Korunka je základní součástí prakticky všech hodinek a slouží k seřizování času a některých komplikací. Hodinky určené pro potápění, jinak nazývané divery či potápky, mají trochu jiný typ korunky. Takzvaná šroubovací korunka slouží k tomu, aby utěsnila pouzdro a zabránila průniku vody, která by hodinky mohla poškodit. Jestli hledáte hodinky se šroubovací korunkou, vybírat můžete z modelů například od značek Casio, Seiko či Certina. Pokud si nevíte rady s výběrem těch správných hodinek se šroubovací korunkou, neváhejte nás kontaktovat ať už online, nebo se zastavte přímo na naší olomoucké prodejně. Vždy se vám bude věnovat profesionální a plně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky se šroubovací korunkou. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

402 položek celkem
Nahoru
Další produkty