Kinetické hodinky

Kinetické hodinky

Každý mechanický přístroj, hodinky nevyjímaje, potřebuje ke svému chodu energii. Způsobů, jakým ji mohou hodinky získávat, je celá řada – například skrze knoflíkovou baterii, ručním nátahem nebo skrze solární články umístěné v ciferníku. Mezi méně obvyklé patří takzvané kinetické hodinky, což je označení pro pohon kombinující automatický strojek s bateriovým quartzem. Rotor uvnitř hodinek vytváří kinetickou energii například běžným pohybem ruky, kterou následně ukládá do kondenzátoru, jenž pohání quartzový strojek. Přebytečnou energii navíc mohou kinetické hodinky skladovat a díky tomu mohou hodinky fungovat až několik měsíců.

Průkopníkem mezi kinetickými hodinkami je japonská firma Seiko, která tento typ hybridního strojku použila poprvé už v roce 1988. Hodinky z řady Seiko Kinetic patří mezi přední modely využívající kinetický pohon, avšak své místo si našel i v jiných modelových řadách, jako je kupříkladu Seiko Premier. Pokud potřebujete poradit s výběrem kinetických hodinek, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme ať už online, nebo osobně na naší prodejně v Olomouci. Vždy se vám bude věnovat dobře proškolený a profesionální personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše kinetické hodinky. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Kinetické hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

5352 položek celkem
cf lg 12690418 af1f 4544 a48e 2306979a7c68
Garmin mapy TOPO Czech v4 PRO
skladem na prodejně
2 050 Kč
GAR_010-D4867-02
Garmin Snímač rychlosti 2, ANT+ a BLE GAR_010-12843-00
Nahoru
Další produkty