Kinetické hodinky

Kinetické hodinky

Každý mechanický přístroj, hodinky nevyjímaje, potřebuje ke svému chodu energii. Způsobů, jakým ji mohou hodinky získávat, je celá řada – například skrze knoflíkovou baterii, ručním nátahem nebo skrze solární články umístěné v ciferníku. Mezi méně obvyklé patří takzvané kinetické hodinky, což je označení pro pohon kombinující automatický strojek s bateriovým quartzem. Rotor uvnitř hodinek vytváří kinetickou energii například běžným pohybem ruky, kterou následně ukládá do kondenzátoru, jenž pohání quartzový strojek. Přebytečnou energii navíc mohou kinetické hodinky skladovat a díky tomu mohou hodinky fungovat až několik měsíců.

Průkopníkem mezi kinetickými hodinkami je japonská firma Seiko, která tento typ hybridního strojku použila poprvé už v roce 1988. Hodinky z řady Seiko Kinetic patří mezi přední modely využívající kinetický pohon, avšak své místo si našel i v jiných modelových řadách, jako je kupříkladu Seiko Premier. Pokud potřebujete poradit s výběrem kinetických hodinek, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme ať už online, nebo osobně na naší prodejně v Olomouci. Vždy se vám bude věnovat dobře proškolený a profesionální personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše kinetické hodinky. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Kinetické hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

2 položek celkem