Longines Conquest

Longines Conquest

Řada hodinek Longines Conquest zaujme především sportovně založené jedince. Jejich sázka na kvalitní ocelová pouzdra v kombinaci se safírovými sklíčky a řemínky rovněž z oceli či prvotřídní kůže je ideálním spojením, jež ocení každý milovník hodinek. Pokud hledáte špičkové luxusní hodinky vhodné jak do společnosti, tak na volnočasové aktivity, s řadou Longines Conquest rozhodně nešlápnete vedle.

Longines je švýcarská hodinářská firma, jejíž historie sahá až do roku 1867. Za ta léta se hodináři z města Saint-Imier naučili vytvářet nádherné hodinky, které patří mezi mistrovské kusy švýcarského hodinářského řemesla. Pokud si s výběrem těch správných hodinek Longines nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat nebo se rovnou zastavit na naší prodejně, kde se vám bude věnovat plně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Longines Conquest Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Všechny švýcarské hodinky mají navíc prodlouženou záruku z dvouleté na pět let. Nic míň si totiž tahle mistrovská díla ani nezaslouží.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Hodinky Longines Conquest dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

42 položek celkem
Nahoru
Další produkty