Náušnice pecky s červeným korálem

Peckové náušnice s červeným korálem

Náušnice decentně podtrhnou krásu každé ženy. Jsou nepostradatelným společenským i módním doplňkem ať už hledáte nenápadné náušnice na každodenní nošení, nebo výrazné kousky k jedinečné příležitosti. Pecky s červeným korálem jsou nejběžnějším typem dámských náušnic, který bude lichotit všem tvarům obličeje. Mohou být minimalistické i výrazné. Hodí se k black tie stejně jako ke casual outfitu. Šperk, který nikdy nebude středem pozornosti, ale dokáže zaujmout.

Klasickým zapínáním náušnic typu pecka je puzeta. Toto pevné zapínání se jednoduše nasazuje i sundává. Díky malým rozměrům je decentní a nepůsobí rušivě. Zároveň ale díky tomu hrozí při neopatrné manipulaci riziko ztráty puzety. Další možností zavírání jsou šroubky. Ty se podobají puzetám, ale konec tyčinky má na sobě navíc drážky. Do těch se šroubuje matička (tzv. balonek). Šperk díky tomu pevně drží v ušním lalůčku a jen tak nevypadne.

Darujte romantiku a něžnost

Pokud kupujete náušnice pecky s červeným korálem jako dárek pro své nejbližší, rádi vám je vkusně a originálně zabalíme. Prezentace je totiž stejně důležitá jako samotný klenot. Nebojte se nám proto o zabalení říct. Fakturu vám zašleme pouze elektronicky a krabičku tak nebudete muset ani otevřít. Překvapení tak zůstane dokonalé. Pokud vám náušnice nesedí rádi vám je vyměníme za takové, který vám padnou dokonale. Zastavte se na naší olomoucké prodejně na Horním náměstí 1 (budova Salmova paláce) a my Vám pomůžeme s výběrem šperku i správné velikosti. Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup a rádi vám s výběrem pomůžeme.

2 položek celkem