Ovalné hodinky

Oválné hodinky

Oválné hodinky svým nepříliš typickým tvarem zaujmou hned na první pohled. Užší a protáhlejší pouzdro se téměř dokonale hodí na dámské zápěstí, a proto oválné hodinky najdeme téměř výhradně určené pro něžné pohlaví. Mezi výrobce oválných hodinek se řadí například Frederique Constant či Hamilton.

Potřebujete poradit či pomoci s výběrem vhodných oválných hodinek? Neváhejte se na nás obrátit, ať už skrze náš online chat, nebo přímo na naší olomoucké prodejně. Vždy se vám bude věnovat náš ochotný a špičkově proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše ovalné hodinky. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny ovalné hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme