Pánské hodinky hardlexové sklo

86 položek celkem
Seiko Presage SRPK15J1 Cocktail Time
Skladem na prodejně
11 490 Kč
DST_SRPK15J1
Nahoru
Další produkty

Pánské hodinky hardlexové sklo

Každý ciferník hodinek je kryt sklíčkem, které chrání ručičky a komplikace před nechtěným poškozením, přičemž každý typ ochrany má své výhody i nevýhody. Kombinace minerálního skla a safírového se nazývá hardlex a najdeme jej především u výrobce Seiko, které jej vynalezlo. Hardlexové sklo v praxi znamená, že na minerální sklo je nanesena safírová vrstva, čímž dochází ke kombinaci pozitivních vlastností obou typů skel. Svou tvrdostí se nachází mezi minerálními a safírovými skly.

Potřebujete poradit či pomoci s výběrem hodinek s hardlexovým sklem? Neváhejte se nás zeptat, ať už skrze náš online chat, nebo naživo u nás na prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám bude věnovat ochotný a špičkově proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše pánské hodinky s hardlexovým sklem. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny pánské hodinky s hardlexovým sklem dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.