Pánské hodinky s Indikátorem natažení

Pánské hodinky s indikátorem natažení

Automatické a mechanické hodinky je pro správný a plynulý chod potřeba natahovat, což je největší rozdíl oproti quartzovým strojkům, které pro trvalý chod využívají knoflíkovou baterii. Jak dlouho zvládnou automatické a mechanické hodinky fungovat bez nutnosti lidského zásahu, ukazuje speciální komplikace s názvem indikátor natažení. Ten do svých modelů umisťuje například Seiko. Pokud si nevíte rady s výběrem těch správných hodinek s indikátorem natažení, neváhejte nás kontaktovat ať už online, nebo se osobně zastavte u nás na prodejně v Olomouci. Vždy se vám budou věnovat naši profesionální a plně proškolení zaměstnanci.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše pánské hodinky s indikátorem natažení. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

1 položek celkem