Pánské hodinky se světovým časem

Pánské hodinky se světovým časem

Že hodinky primárně zobrazují čas, asi není potřeba připomínat. Pokud ovšem cestujete dále než do Chorvatska na dovolenou, s největší pravděpodobností se dostanete do jiného časového pásma. Pokud to znamená jen o hodinu víc či o hodinu méně, patrně to není až takový problém. Jestli jste ale světoběžník, který tráví nějaký čas na druhé straně světa, jistě vám přijdou vhod hodinky, které zvládnou zobrazit světový čas, tedy různá časová pásma. Zobrazení různých časových údajů podle pásem zvládnou například hodinky od Casia či Garminu. Pokud si nevíte rady s výběrem hodinek se světovým časem, neváhejte nás kontaktovat ať už online, nebo osobně u nás na prodejně v Olomouci. Vždy se vám bude náš věnovat profesionální a plně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše pánské hodinky se světovým časem. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

201 položek celkem
Nahoru
Další produkty