Pánské hodinky TAG Heuer

285 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Pánské hodinky TAG Heuer

Prestiž, kvalita bez jakýchkoli kompromisů a přesnost. Za značkou stojí dlouhá rodinná tradice, cílevědomost a touha po neustálých inovacích, díky kterým dnes TAG Heuer zaujímá přední příčky mezi výrobci luxusních švýcarských hodinek. Pánské hodinky TAG Heuer jsou investicí, která neklesá na hodnotě.

Když vrátíme čas

Značka Heuer od svého založení Edouardem Heuerem v roce 1860 posouvala limity. Od roku 1920 se opakovaně stala oficiální časomírou olympijských her, v 60. letech došlo také ke spojení s automobilovým a leteckým průmyslem, dokonce byly hodinky Heuer prvními švýcarskými hodinkami na oběžné dráze Země. Od roku 1999 je firma TAG Heuer součástí koncernu LVMH (MoëtHennessy Louis Vuitton).

Překročte své limity s TAG Heuer

Co od pánských hodinek TAG Heuer očekáváte? Jakou stránku vaší osobnosti mají reprezentovat? Co mají hodinky umět? Je jen na vás, zda oceníte spojení tradice a inovativních materiálů u modelů Autavia, zda necháte vyniknout svou eleganci a vytříbenost hodinkami Link, posunete své hranice s modely Aquaracer, probudíte živelnost s modely Formula 1 nebo se necháte unést atmosférou adrenalinového světa automobilových rallye s modely Carrera a Monaco, který na stříbrném plátně proslavila v roce 1970 hollywoodská hvězda, rebel Steve McQueen. Nejste si jistí výběrem? Ozvěte se nám.

Rozumíme času i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý model tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám a abyste si každou vteřinu užili na maximum. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Vždy se mezi námi najde odborník, připravený zodpovědět jakékoli dotazy ať už k technické či vizuální stránce hodinek. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše pánské hodinky TAG Heuer. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Všechny švýcarské hodinky mají navíc prodlouženou záruku z dvouleté na pět let. Nic míň si totiž tahle mistrovská díla ani nezaslouží.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Pánské hodinky TAG Heuer dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.