Pouzdra na karty Montblanc

Pouzdro na karty Montblanc

Nosíte je s sebou. Nebo je občas potřebujete mít při ruce. Vaše karty. Kreditní, debetní i ty další. Někdo je nosí po kapsách, někdo v peněžence a někdo nedá dopustit pouzdro určené přímo pro karty. Sháníte nějaké pro sebe? Nebo hledáte ideální tip na dárek pro vašeho obchodního partnera? Luxusní pouzdro na kreditní karty Montblanc by mohlo být tím pravým. Pečlivý proces výroby, používání prvotřídní kůže, minimalistický vzhled, decentní zdobení logem Montblanc a neutrální barvy dohromady tvoří harmonický celek. Mimořádná řemeslná práce a bezchybné zpracování vás nenechají na pochybách, že držíte v rukou něco opravdu výjimečného. Máte rádi limitované edice? I na ty v Montblanc myslí.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Jaké má Montblanc pouzdro na kreditní karty být? Jak má vypadat? Kolik se toho má dovnitř vejít? Dávám pouzdro jako dárek? Chci ho zkombinovat třeba se zápisníkem, dokladovkou nebo peněženkou? Hledám dárkovou sadu? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení záleží. Všechna Montblanc pouzdra na kreditní karty dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

117 položek celkem
Nahoru
Další produkty