Seiko 5 Sports

Seiko 5 Sports

Hodinky z modelové řady Seiko 5 Sports patří mezi ikony hodinářského průmyslu. Jen málokteré hodinky se zařadily do povědomí tak moc jako právě řada 5 Sports. Seiko v nich zvládlo zkombinovat prvotřídní japonskou kvalitu zpracování, povedený design a také příznivou cenu, díky které si může dovolit mít tuto legendu na zápěstí téměř každý.

Seiko je hodinářská firma z japonského Tokia s dlouhou tradicí, která byla založena roku 1881. Tato proslulá společnost stála kupříkladu u zrodu quartzové revoluce a do světa náramkových hodinek přinesla celou řadu inovací a také čerstvý pohled na celé odvětví.

Pokud potřebujete pomoci s výběrem hodinek Seiko 5 Sports, neváhejte se na nás obrátit ať už online, či osobně na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám bude věnovat ochotný a špičkově proškolený personál.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme. 

63 položek celkem
Nahoru
Další produkty