Snubní prsteny Swarovski křišťál

656 položek celkem
Snubní prsten Couple Minimalistico I LUX_L319PV1G
Snubní prsten Couple Minimalistico I LUX_L319PV1WG
Snubní prsten Bisaku Trinity
35 550 Kč
BIS_B12830125WG
Snubní prsten Couple Minimalistico I LUX_L319PV1RG
Snubní prsten Couple Charlot
19 005 Kč
LUX_L200335P9WG
Snubní prsten Couple Rylan
20 830 Kč
LUX_G3P2WG
Snubní prsten Couple Dorian
20 365 Kč
LUX_L200935SCH5G2
Nahoru
Další produkty

Snubní prsten Swarovski křišťál

Věčná láska, jedinečnost, čistota i bohatství. Snubní prsteny jsou dnes již typickým symbolem zpečetění vztahu. Ty, které si ve váš velký den navzájem nasadíte, by měly vypovídat o vašem vkusu, povaze a navzájem se doplňovat. Modely snubních prstenů se Swarovski mohou být něžné i nepřehlédnutelné. Ten, kdo spatřuje krásu a dokonalost v jednoduchosti, často volí decentní a minimalistické prsteny. Najdeme však i takové, jejichž třpyt vás okamžitě oslní. S jedním zirkonem i bohatě osázené po celém obvodu. Přesně takové, jaké chcete. Bez kompromisu v designu i v použitých materiálech.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Kolik chci za snubní prsteny se Swarovski křišťály utratit? A jak mají vypadat? Mají mít jeden velký zirkon nebo více malých? Chci nenápadný model nebo takový, který okamžitě upoutá pozornost? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám.

Rozumíme šperkům i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ty pravé snubní prsteny tak, aby zcela vyhovovaly vašim prioritám. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. A také dbáme na původ. Proto ke všem šperkům s drahými kameny dostanete certifikát pravosti. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení. Všechny snubní prsteny se Swarovski dostanete v luxusní dárkové krabičce.