316 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Šperky GUESS

Historie značky GUESS sahá do roku 1981, kdy si čtyři mladí Francouzi vyrazili do Ameriky splnit sen o vlastním podnikání. Tato americká značka v sobě snoubí francouzskou eleganci, smyslnost amerického Západu a důraz na image. Sortiment značky se z původní revoluce v džínové módě podařilo rychle rozšířit. V jejich repertoáru dnes najedete kromě nejrůznějších druhů oblečení také kabelky, parfémy a šperky. A právě šperky značky GUESS dobyly díky inovativním a neotřelým designovým kouskům svět. Ať už se jedná o stylové náušnice, módní ocelové náramky či náhrdelníky. Díky hravému a rozmanitému stylu můžete šperky GUESS nosit prakticky při jakékoliv příležitosti.

Široký výběr šperků GUESS vám nabízí náušnice, náramky, náhrdelníky i prsteny. Jednotlivé kousky mezi sebou můžete libovolně kombinovat. Volit však můžete rovnou celý set v jednotném stylu. Jedinečnost šperků značky GUESS spočívá zejména v jejich nadčasovosti.

Značka GUESS je také od roku 1985 známá svými kontroverzními černobílými reklamami, které vyhrály mnoho cen za tvůrčí design. Mezi jejich modelkami byla řada topmodelek jako Claudia Schiffer, Eva Herzigová a Laetitia Casta.

Darujte originalitu a hravost

Zastavte se na naší olomoucké prodejně na Horním náměstí 1 (budova Salmova paláce) a my Vám pomůžeme s výběrem šperku i správné velikosti. Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup a rádi vám s výběrem pomůžeme.

Pokud kupujete šperk jako dárek pro své nejbližší, rádi vám jej vkusně a originálně zabalíme. Prezentace je totiž stejně důležitá jako samotný klenot. Nebojte se nám proto o zabalení říct. Fakturu vám zašleme pouze elektronicky a krabičku tak nebudete muset ani otevřít. Překvapení tak zůstane dokonalé.