Šperky ze stříbra

Stříbrné šperky

Krása stříbrných šperků spočívá zejména v jejich jemnosti a něžnosti. Šperky vyrobené ze stříbra jsou charakteristické svým decentním bílým leskem. Jsou velmi oblíbené hlavně kvůli ceně, protože ta je podstatně nižší než u zlatých šperků. Pro mnoho lidí jsou tak stříbrné šperky dostupnější. Tyto exkluzivní módní doplňky mnohdy dělají radost mnoha generacím. Originální stříbrný šperk vyjádří vaše nejniternější pocity i beze slov. Řekněte svým nejbližším jak moc si jich ceníte díky jedinečnému stříbrnému šperku. Lidé se již před několika tisíci lety rádi zdobili klenoty z drahých kovů a kamenů. Dnešní designové kousky v sobě snoubí léty prověřené materiály i moderní technologie. Ať už hledáte prsteny, náušnice, přívěsky, řetízky, náramky, náhrdelníky, hodinky i dětskou kolekci šperků, z naší nabídky si jistě vyberete.

Prohlédněte si stříbrné šperky od světoznámé italské značky Morellato. Historie značky začala v Benátkách v roce 1930, kdy Giulio Morellato otevřel malou klenotnickou dílnu. Morellato se v designu šperků nechává inspirovat dobou renesance Florencie a Benátek. Krásné perlové a květinové kolekce jsou toho důkazem. Používání drahých materiálů, jako je stříbro, autentické kameny, přírodní perly a diamanty, v kombinaci s dostupnějšími prvky vytváří výsledek vysoké stylistické a kreativní hodnoty.

Oslavte důležitá výročí nezapomenutelným dárkem v podobě jemného stříbrného šperku. U nás najdete šperky vyrobené z těch nejkvalitnějších kovů. Dokonalý brus kamenů zajišťuje jejich oslňující třpyt. Šperky jsou osazené brilianty a pravými i syntetickými kameny. Vybírat můžete z klasického stylu i nejrůznějších módních výstřelků.

Zastavte se na naší olomoucké prodejně na Horním náměstí 1 (budova Salmova paláce) a my Vám pomůžeme s výběrem stříbrného šperku i správné velikosti. Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup a rádi Vám s výběrem pomůžeme. Darujte svým milovaným unikátní stříbrný šperk, kterým vyjádříte svou lásku a úctu.

148 položek celkem
stribrny nahrdelnik s priveskem jfs00497040 20778134020200521210225s
Skladem na prodejně
1 790 Kč
FOS_JFS00497040
Nahoru
Další produkty