959 položek celkem
Zlatý dámský prsten Izzie 6814252
Novinka
LUX_6814252-0-49-1
Luxur Zlatý dámský prsten 1410585
Skladem na prodejně
od 3 380 Kč
LUX_1410585-0-52-0
Zlatý dámský prsten Mathia 6810336
Novinka
LUX_6810336-0-49-1
Luxur Zlatý dámský prsten Dion 6610263
Novinka
LUX_6610263-0-51-7
Nahoru
Další produkty

Podtrhněte svou krásu zlatými šperky

Jedinečnost zlatých šperků spočívá zejména v jejich nadčasovosti. Tyto exkluzivní módní doplňky mnohdy dělají radost mnoha generacím. Originální zlatý šperk vyjádří vaše nejniternější pocity i beze slov. Lidé se již před několika tisíci lety rádi zdobili klenoty ze zlata a drahých kamenů. Dnešní designové kousky v sobě snoubí léty prověřené materiály i moderní technologie. Zlaté šperky jsou investicí, která nikdy neztratí na hodnotě.

Oslavte důležitá výročí nezapomenutelným dárkem v podobě moderního zlatého šperku například od oblíbené značky Couple. Jedná se o ryze českou rodinnou firmu, jejíž historie sahá až do roku 1992. Jejich šperky jsou vyráběny ve vlastních klenotnických dílnách za pomoci nejmodernějších technologií. Šperky značky Couple jsou zárukou dokonalého zlatnického zpracování, špičkové kvality a trvalé hodnoty.

Naše zlaté šperky jsou osazené brilianty a pravými i syntetickými kameny. Vybírat můžete z klasického stylu i nejrůznějších módních výstřelků. Ať už hledáte prsteny, náušnice, přívěsky, řetízky, náramky, náhrdelníky, hodinky i dětskou kolekci šperků, z naší nabídky si jistě vyberete.

Zlaté náušnice decentně podtrhnou krásu každé ženy. Jsou nepostradatelným společenským i módním doplňkem ať už hledáte nenápadné náušnice na každodenní nošení, nebo výrazné kousky k jedinečné příležitosti. Zlaté náušnice jsou vždy správná volba. Také moderní muži chtějí dát na odiv svou společenskou prestiž pomocí jedinečného zlatého klenotu. Pánským zlatým šperkům dominují zejména prsteny, řetízky a náhrdelníky. Kouzelné náušnice z bílého, žlutého nebo růžového zlata také ozdobí ouška každé malé princezny. Která holčička by také nechtěla mít svůj vlastní třpytivý klenot. I dětské šperky mohou být vkusně a kvalitně zpracovaný unikát.

Zastavte se na naší olomoucké prodejně na Horním náměstí 1 (budova Salmova paláce) a my Vám pomůžeme s výběrem šperku i správné velikosti. Na prodejně naleznete širokou nabídku zlatých prstenů. Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup a rádi Vám s výběrem pomůžeme. Darujte svým milovaným pečlivě zpracovaný kus vzácného nerostu, kterým vyjádříte svou lásku a úctu. Zlaté šperky jsou léty prověřený způsob jak obdarovat ty, na kterých vám nejvíce záleží. Šperky ze zlata se prostě neomrzí.